ВІДКРИТИЙ ПЕРЕГЛЯД КНИГ ТА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ НА ТЕМУ: “ДЕНЬ МАТЕРІ: ІСТОРІЯ СВЯТА І ПРИВІТАННЯ”

Відкритий перегляд книг та дитячих малюнків на тему: «День матері: історія свята і привітання»

Ще в колисці немовля

Слово «мама» вимовля.

Найдорожче в світі слово

Так звучить у рідній мові:

Мати, Матінка,Матуся,

Мама, Мамонька, Мамуся!..

Центр розвитку дітей «Дивосвіт» разом співпрацюючи з бібліотекою провели відкритий перегляд книг та дитячих малюнків на тему : «День матері історія свята і привітання» відбувався перегляд книг та дитячих малюнків з 10 по 17 травня в читальному залі № 2.

Представлені книжкові та періодичні видання українською та англійською мовами на вказану тему, активно використовуються у навчальній і науковій діяльності студентами.

Дана виставка спрямована на виховання поваги та любові до матері, як джерела ніжності, любові і краси; утвердження родинних цінностей, пропаганду сімейного читання, сприяння впровадженню здорового психологічного клімату в родині.

Діти взяли активну участь у виставці  та прикрасили читальний зал № 2 своїми кольоровими тематичними малюнками. Кожна книга і кожна історія про День матері доповнювалося мальовничими малюнками дітей. Впевнені, що вони зігріли душу кожного, хто їх переглянув і слугували збереженню і примноженню наших духовних традицій.