ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ТЕМИ: “ТЕОРІЇ ТЕМПЕРАМЕНТУ”

09.11.2018 року зі студентами 503 групи проведено відкрите практичне заняття з теми: “Теорії темпераменту”,  який провела викладач Кравчук Неля Павлівна.

Метою заняття було ознайомлення студентів із основними сучасними теоріями дослідження темпераменту, вміти використовувати знання у порівняльному аналізі, вміти діагностувати властивості темпераменту та інтерпретувати результати.

Темперамент – головна властивість особистості. Його вважають найбільш стійкою характеристикою особистості людини, яка майже не змінюється впродовж життя і виявляється у всіх сферах життєдіяльності. Тому кожній людині потрібно мати уявлення про типи темпераменту і властивості нервової системи, про власний тип темпераменту, вміти визначати особливості темпераменту іншої людини за поведінковими виявами.

У процесі проведення заняття студенти виконували психодіагностичне завдання.

Використовувалися інтерактивні технології: робота в парах, мікрофон, ротаційні трійки.

Темперамент виявляється, насамперед, в особливостях використання способів роботи. Результати заняття свідчать, що студенти зрозуміли: риси темпераменту є однією з передумов розвитку характеру особистості та навчилися діагностувати властивості власного темпераменту.