ВІДКРИТЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ «СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У РІЗНОВІКОВИХ ГРУПАХ»

6 грудня доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Іриною  Юріївною Підлипняк  було проведено відкрите практичне заняття «Сучасні освітні технології у різновікових групах».

Зі студентами обговорювалися такі питання:

1. модернізація навчання і виховання дітей у різновікових групах;
  2. Белль-Ланкастерська система;
  3. метод «Занурення»;
  4. проектне навчання в різновіковій групі.

Студенти підготували та продемонстрували інноваційні технології в роботі з дітьми різновікової групи, показали презентації.

Сучасні освітні технології  мають гуманістичну спрямованість у системі освіти.

Сучасні освітні технології  є специфічними і досить складними, потребують особливих знань, навичок, здібностей.
Сучасні освітні технології  в системі освіти засвідчують якісно новий етап взаємодії й розвитку науково-педагогічної та педагогічної творчості і процесів застосування її результатів. Складність, багатогранність педагогічної діяльності є чинником, що відкриває простір для багатьох педагогічних технологій, динаміка продукування яких постійно зростає.

Відкрите практичне заняття «Сучасні освітні технології у різновікових групах» дало багато знань та навиків, які студенти будуть використовувати на своїй педагогічній ниві.