ВІДБУВСЯ II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ АВТОРСЬКИЙ ТРЕНІНГ “РОЗВИТОК ЛІТЕРАТУРНИХ ЗДІБНОСТЕЙ”

На базі факультету дошкільної та спеціальної освіти спільно з факультетом соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний авторський тренінг «Розвиток літературних здібностей: експрес-методика написання творів різних жанрів» (лінгво-арт-казкотерапія) (автор-модератор тренінгу – д. пед. н., проф. каф. педагогіки та освітнього менеджменту, кафедри психології Осадченко Інна Іванівна).

Мета тренінгу: розкриття та стимулювання творчого потенціалу (артистичних, літературних, ораторських, організаторських здібностей); формування та удосконалення уміння писати літературні твори різних жанрів, зокрема казок; значне покращення емоційного стану; зміцнення психічного здоров’я засобами лінгво-арт-казкотерапії тощо.

На тренінгові було створено особливу творчо-емоційну атмосферу для учнів різного віку, їхніх батьків та учителів, студентів, викладачів, психологів-практиків, а також тих, хто забажав цікаво та корисно провести час, розвиваючи себе, поліпшуючи свій емоційний стан.

Учасники тренінгу стали творцями захоплюючого процесу, відкриваючи нові грані власного творчого потенціалу в умовах надзвичайної позитивності. Тому не дивно, що кожен забажав продовження таких заходів.