Веселий та цікавий день у “Лісовій школі”

Уже вкотре науково-педагогічні працівники факультету дошкільної та спеціальної освіти долучились до роботи у “Лісовій школі” відпочинку, яка функціонує в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
       У таборі “Лісової школи” діти взяли участь в різних заходах, показали свої знання, уміння, таланти, соціальні навички.
       Зокрема Кравчук Нельою Павлівною було проведено веселу ранкову гімнастику, що дала змогу дітям прокинутися, збадьоритися та зарядитися веселим настроєм на весь день.

Калиновська Ірина Сергіївна попрацювала з дітьми у «Веселій майстерні юного художника». Діти уявляли себе відомими художниками та творили неймовірні картини.

Авраменко Оксана Олександрівна разом із Мельниковою Ольгою Миколаївною провели на свіжому повітрі естафети, рухливі ігри та змагання. Діти радо змагалися один з одним та щиро раділи перемозі «дружби».

Родзинкою  дня було розмальовування цукрового печива різнокольоровим кремом (айсінг) організоване Лемещук Мариною Анатоліївною, яка показала майстер-клас з розпису печива. Найбільше задоволення діти отримали при смакуванні своїми шедеврами.

Табір “Лісової школи” дав змогу викладачам і дітям повеселитися та з користю провести час.