Вебінар “Вчитель і дитина, що зазнала наслідків війни: покрокова інструкція взаємодії”

Надскладна ситуація військового стану в державі вимагає психологічної адаптації освітян та переформатування освітнього середовища під потреби здобувачів освіти, що зазнали негативного впливу військових подій.

22 березня викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини долучилися до вебінару «Вчитель і дитина, що зазнала наслідків війни: покрокова інструкція взаємодії .

Спікером вебінару була завідувач навчально-наукової лабораторії арттерапії та інноваційних технологій психологічного консультування, старший викладача кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти, консультант психолого-медико-педагогічної консультації Університету Григорія Сковороди в Переяславі, голова Переяславського осередку Київської філії Української Спілки Психотерапевтів Кузьменко Тетяна Миколаївна.

Мета вебінару: формування у освітян компетентності побудови позитивних копінг-стратегій та адаптації до надзвичайних умов військового стану, а також інформування щодо ефективних технологій супроводу здобувачів освіти, що зазнали наслідків війни.

Основними завдання було:

• створити передумови для ефективної адаптації освітян до реалізації завдань освітнього процесу в умовах військових подій;
  • надати інформацію про ефективні технології супроводу здобувачів освіти, що зазнали наслідків війни.

Викладачі були раді долучитися до даного вебінару та оволодіти компетентностями побудови позитивних копінг-стратегій та адаптації до надзвичайних умов військового стану.