В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ СТАРТУВАЛА ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2014

У п’ятницю 11 липня приймальна комісія розпочала прийом заяв на вступ до вищого навчального закладу. Прийом документів триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться о 12.00 годині 1 серпня.

Вступники можуть подавати заяви та документи в паперовій або в електронній формі не більше, ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше, ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) у кожному з них. Заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви.

DSC03764

Для участі у конкурсному відборі абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані у 2014 році, так і результати тестування попередніх років, що отримані у період з 2008 до 2013 років.

Цьогорічною особливістю визначення рейтингового бала є зменшення ваги шкільного атестату при вступі до ВНЗ. Максимальний бал атестату про повну загальну середню освіту у 2014 році складатиме 60 балів замість 200.

У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу, як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційна паперова заява має подаватися вступником особисто.

DSC03775

На Інтернет-сайті дистанційного (в електронній формі) подання заяв відкрито реєстрацію заяв від вступників за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua. Заяви, подані до вищих навчальних закладів дистанційно, є рівноцінними паперовим заявам (поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу).

DSC03779

Інформування громадськості про ліцензований обсяг, обсяг державного замовлення, вартість навчання за напрямами (спеціальностями), хід подання заяв щодо вступу, рекомендування до зарахування та зарахування до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації здійснюється інформаційними системами, в тому числі системою «Конкурс» http://www.vstup.info.

Друк