В УДПУ ВІДБУВСЯ I ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЛІГА ПЕДАГОГІВ»

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліга педагогів», який об’єднав педагогів з різних куточків України. Його учасники на повний голос заявили: «Майбутнє нашої країни залежить від нас, молодої української еліти, бо Україна – це усі ми! Ми – ліга педагогів! Ми – краща молодь світу!»

Фундатори та організатори заходу – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Український дитячий центр «Молода гвардія». Загальне керівництво процесом підготовки, організації та проведення фестивалю-конкурсу здійснювали заступник генерального директора державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» Василь Бездень, від УДПУ – відповідальна за стажування студентів та керівник педагогічних практик по університету Оксана Гнатюк. Фестиваль пройшов за активної підтримки факультету мистецтв (декан – Інна Терешко), Центру культури та дозвілля «Гаудеамус» (керівник – Людмила Гекалюк, студради (голова – Катерина Чупіна).

Учасниками першого фестивалю стали представники дитячих таборів «Артек Буковель», «Таємниці цивілізації» та Українського дитячого центру «Молода гвардія», які яскраво презентували власний досвід роботи, а також конкурсанти – команди Білгород-Дністровського педагогічного училища, Житомирського державного університет імені Івана Франка, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Офіційний старт важливій події дали заступник генерального директора УДЦ «Молода гвардія» Василь Бездень, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко та перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрій Гедзик, який відзначив: «Фестиваль-конкурс «Ліга педагогів» серед розмаїття педагогічних фестивалів має свою родзинку: тут є поєднання ініціативи досвідчених педагогів та науковців-теоретиків. Тож бажаю фестивалю стати гарною традицією, і нехай кожен з його учасників розкриє на ньому найкращі грані свого професійного таланту!»

Конкурсна програма фестивалю розпочалася з презентації агіт-реклам «Краща молодь світу». Упродовж двох днів конкурсанти змагалися у випробуваннях «Денс-шоу», «Ігровий батл» та «Інтелектуальний марафон». Команди мали продемонструвати загальну ерудованість, ігровий потенціал і власну готовність до творчих імпровізацій та креативного вирішення несподіваних ситуацій.

Боротьба між командами була доброчесною й принциповою. У конкурсі «Dance Show» перемогу отримали студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії, у «Інтелектуальному марафоні» перемогли команди Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу та Житомирського державного університету. «Ігровий батл» виграла команда Уманського державного педуніверситету імені Павла Тичини, яку представляли студенти різних факультетів. Найбільшу ж кількість балів за підсумками трьох конкурсів отримала команда Вищого комунального навчального закладу «Білгород-Дністровське педагогічне училище».

Нагороди учасникам вручили Василь Бездень, Оксана Гнатюк,

Наталія Вдовиченко, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти Автономної Республіки Крим, доцент кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Любов Іванова, заступник декана з організації практичної підготовки, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Світлана Роєнко.

Святкову програму фестивалю скрасили виступи творчих колективів УДПУ. Хореографічну композицію «Українські самоцвіти» гостям подарували учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко), а народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник завідувач кафедри хореографії і художньої культури – Людмила Андрощук) – хореографічна композиція «Плащ тореадора». Пісню «Україна – це ми!» виконала студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анастасія Шинкарук, а тріо «Serbian star» порадувало інструментальною музикою.

I Всеукраїнський фестиваль «Ліга педагогів» пройшов на високому організаційному рівні, подарував його учасникам багато гарних емоцій й виконав свою місію: надав чудову можливість професійного спілкування між студентами, майбутніми вчителями та молодими, запальними і творчими педагогами, обмінятися досвідом роботи у дитячих оздоровчих таборах.

Фестиваль-конкурс «Ліга педагогів» має величезні шанси стати гарною традицією, позаяк уже визначено місце проведення наступного! 2 Всеукраїнський фестиваль «Ліга педагогів» має відбутися у 2018 році в Одесі. Тож, до наступних зустрічей, краща молодь світу!