В УДПУ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРЕНІНГІВ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшов дводенний фестиваль психологічних тренінгів.

Кожен учасник фестивалю мав можливість вибрати тренера, особистість якого найбільш цікава, чи майстер-клас відповідно до  своїх уподобань. Із зацікавленістю і позитивним настроєм студенти і викладачі університету відвідали майстер-класи першого дня, які проводились досвідченими тренерами Юлією Порохняк (педагог, практичний психолог, консультант, арт-терапевт, казкотерапевт, танцювально-руховий терапевт, йога-тічер), Мариною Арєфьєвою-Добровольською (представник Південно-українського державного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського, член Південно-української асоціації арттерапевтів, член Асоціації дитячих та сімейних психологів України), Владиславою Ортинською (психолог, арт-терапевт, координатор мобільної групи ВПС РЦ св. Павла).

Учасники тренінгів мали можливість ознайомитись з тілесно-руховими та танцювально-руховими вправами, асанами хатха-йоги, дихальними вправами, особливостями роботи з МАК, різноманітними прийомами ізо-терапії, способами використання фасилітативного підходу для оптимізації дитячо-батьківських відносин. Кожен міг підібрати для себе найбільш оптимальні шляхи особистісного розвитку, які пропонує арт-терапія. І зважаючи на реакцію учасників, вони здобули цінний досвід.

Наступного дня майстер-класи проводили Наталія Максимчук (практичний психолог ЗДО №1 «Ромашка», спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії та Ірина Мартинюк (практичний психолог 1-ї категорії (ЧНУ імені Богдана Хмельницкого, факультет психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, магістратура), арт-терапевт, майстер інтуїтивного живопису, лялькотерапевт; ведуча жіночих програм та тренінгів; педагог раннього розвитку та дошкільної підготовки, організатор циклу дитячих етно-фестивалів «Осіння містерія», «Веселад», «Ладолея», «Історія однієї ляльки»; автор психологічної гри «Таємниці Чарівного Саду» та трансформаційної гри «Шлях жіночої сили» та ін..

Теми майстер-класів «Фотографія моєї душі» та «Застосування арт-терапевтичних технік у роботі з психосоматичними проявами» привернули увагу студентів і викладачів різних факультетів університету можливістю глибше себе пізнати, відкрити невідомі сторони своєї натури, виявити психосоматичні прояви і окреслити шляхи їх позитивної трансформації.

По завершенню фестивалю його учасники висловили вдячність тренерам за надану можливість набути нові знання і навички з розвитку особистості та покращення якості життя, а також висловили надію на нові зустрічі. Фестиваль відбувався другий рік поспіль і може стати гарною традицією.