В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ПРОБНА СЕСІЯ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ

Відповідно до Умов вступу, абітурієнти, які бажають здобути ступінь «Магістр» зі спеціальностей «032 Історія та археологія», «053 Психологія», «051 Економіка», «241 Готельно-ресторанна справа» та «242 Туризм» складають єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО.

19 грудня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася пробна сесія єдиного вступного іспиту для студентів вище зазначених спеціальностей.

Студенти ознайомились із процедурою проведення єдиного вступного іспиту з використанням технологій тестування ЗНО. Проаналізувавши результати виконання сертифікаційної роботи, в університеті будуть організовані експрес-курси підготовки до складання єдиного вступного іспиту, що у подальшому допоможе студентам досягнути успіху у вступній кампанії 2018 року.

Реєстрація на єдиний вступний іспит для студентів-магістрів буде тривати з 14 травня до 05 червня 2018 року.

Реєстрація відбудеться на базі університету за адресою: вул. Садова, 2, м. Умань. (кім. 208, приймальна комісія), для осіб, які бажають здобувати ІІ рівень вищої освіти (ОС «Магістр») на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 11 липня 2018 року.