В гостях у казки

Напередодні Нового року в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося новорічне дійство для дошкільнят.Студенти факультету дошкільної та корекційної освіти під керівництвом Бабій Інни Володимирівни та Алєксєєвої Наталії Дмитрівни створили неповторне свято для малечі.

Ніщо не може зрівнятися з новорічним святом, коли дитина заходить у казку і оживають казкові герої, а ти і сам один із них! І не має значення, скільки тобі років, а який гостинець тобі піднесе чарівний Дід Мороз за розказаний віршик чи танок, головне – щоб було весело і цікаво у колі по-казковому вбраних ровесників. Пам’ятаючи, що для дітей новорічне дійство з ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуркою, танцями, піснями – це, можливо, і є те найяскравіше свято дитинства, організатори намагались зробити його незабутнім.

[nggallery id=48]

Різнобарвність новорічних костюмів та чудові вірші для Діда Мороза від малесеньких учасників свята були яскравими та незабутніми. А як весело було кружляти навколо зеленої красуні у хороводі!

Не обійшлися малюки без подарунків, кожен із них отримав солодкий пакуночок  від таємничого і такого бажаного  Діда Мороза.

Друк