УДПУ ЗДОБУВ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ТА ДИПЛОМ ЗА АКТИВНУ ІННОВАЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ І ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

УДПУ імені Павла Тичини взяв участь у Дев’ятому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та Шостій міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu», що відбулися 24-26 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у роботі виставок взяли участь університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи (всього 585) із 23 регіонів України, а також закордонні навчальні заклади і міжнародні освітні агенції Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

Роботу виставок супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала 62 конференції, презентації, семінари, майстер-класи, панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

У конкурсі з тематичної номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки» було представлено роботу, яку підготували координатор міжнародного співробітництва нашого університету, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Ольга Сушкевич, кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Олександр Лаврик.

У рамках виставки науковці УДПУ кандидат філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання УДПУ Тетяна Тищенко; доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Оксана Зелінська; кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання Вікторія Валюк провели презентацію на тему: «Від учасника Малої академії наук до науковця високого рангу». Обговорювалися такі питання: Регіональний центр МАН як форма інноваційної діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; участь у МАН як запорука успішного навчання у ВНЗ; наукова робота з української мови у формуванні національно свідомої високоінтелектуальної особистості; природознавчі дослідження в системі МАН.

У межах виставок 24 жовтня відбулося нагородження переможців конкурсів «Лідер інновацій в освіті», «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» та конкурсу з 7 тематичних номінацій із врученням Почесних нагород, золотих і срібних медалей, дипломів і сертифікатів.

УДПУ здобув золоту медаль у номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти і науки». Університет нагороджено також дипломом за активну інноваційну діяльність і підвищення якості навчально-виховного процесу. Подяку за активну організаторську діяльність із впровадження інновацій у оновлення змісту освіти винесено ректору університету Олександру Безлюдному.

Доповідачам презентації — професору кафедри української мови та методики її навчання УДПУ Тетяні Тищенко; доктору філологічних наук, професору кафедри української мови та методики її навчання Оксані Зелінській; кандидату хімічних наук, доценту кафедри хімії, екології та методики їх навчання Вікторії Валюк, студентці ІІІ курсу факультету української філології Анастасії Мазурик вручено сертифікати.