УДПУ ВИГРАВ ГРАНТ І РОЗПОЧАВ РОБОТУ НАД ПРОЕКТОМ «РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ»

У 2017 році Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини виграв грант в рамках консорціуму проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (MoPED – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP..) програми «Розвиток потенціалу вищої освіти», Еразмус+,  КА-2.

Для реалізації цього проекту 6-8 листопада 2017 року відбулися підготовчі зустрічі у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника та у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Представниками нашого університету на зустрічах були доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяна Годованюк, декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета, координатор міжнародного співробітництва університету Ольга Сушкевич, економіст бухгалтерської служби Оксана Корчкова.

Метою візитів було обговорення подальших кроків для успішної реалізації цілей проекту, серед яких:

• управління та реалізації проекту (підготовка проектних заявок; застосування правил візуалізації реалізації проектів та поширення результатів, управління бюджетом проекту, підготовка документації та звітів;
  • створення та акредитація 18 нових курсів для програм на ступені бакалавр та магістр;
  • розробка нових навчальних матеріалів по методиці викладання STEAM предметів;
  • створення «інноваційного класу»;
  • проведення серії тренінгів для викладачів, вчителів та студентів.