УДПУ – УЧАСНИК ІІІ ФОРУМУ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ «МИ – УКРАЇНЦІ»

   1 – 2 грудня УДПУ імені Павла Тичини презентував досвід національно-патріотичного виховання молоді на Третьому форумі українських патріотичних справ «Ми – українці».

   У форумі взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Велечкович, голова Правління Міжнародної благодійної установи «Центр національного Відродження» Тарас Гребеняк, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, директор Інститу проблем виховання НАПНУ Іван Бех та інші.

   На пленарному засіданні відповідальна за стажування студентів та керівник педагогічних практик УДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Гнатюк виступила з доповіддю «Про реалізацію концепції національно-патріотичного виховання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», яка викликала схвалення та жваве обговорення.

   Під час роботи в секціях Оксана Володимирівна та  голова студради УДПУ Катерина Чупіна взяли участь в обговоренні теми «Студентська практика як ефективний інструмент національно-патріотичного виховання учнівської молоді», поділилися досвідом та напрацюваннями в даному напрямку роботи. Зокрема Катерина Чупіна ознайомила  з інноваційним проектом університету – табір «Дія».

   Загалом, участь у роботі форуму взяло понад 200 освітян з усіх регіонів України, які обговорювали актуальні проблеми національно-патріотичного виховання.

Друк