УДПУ – НАВЧАЙСЯ В ЄВРОПІ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини– це елітний  сучасний освітній заклад, де панує академічний дух, наука, думка і воля – альфа і омега формування особистості. Університет стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити на перспективу. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники УДПУ  стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.

Умань –  мальовниче і передусім студентське місто. Воно неодмінно зачарує кожного, хто ступить на його предковічну землю, що має легендарну історичність, пройде затишними вуличками й відчує дух вільнодумства молоді,  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є одним із лідерів серед педагогічних вищих навчальних закладів України. Тут відбувається таїнство народження інтелектуального продукту – від мовленого слова до прогресивної ідеї втіленої у життя.

Головне, що наша молодь готова до перетворень, знання вони отримують надійні, в їхніх душах – чистий вогонь прогресивних змін, патріотизму та любові до України, до її працелюбного народу, до неперевершеної краси її землі. Саме від їх суспільної свідомості залежить майбутнє України. Адже нову державу будувати молодим.