УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – ЗІРКА «СПОРТИВНОГО СУЗІР’Я» ЧЕРКАЩИНИ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отримав подяку за розвиток і популяризацію спорту на Черкащині.

Нагородження відбулось на обласному спортивному святі «Спортивне сузір’я», яке зібрало велику плеяду відомих спортсменів Черкащини, їх тренерів, ветеранів спорту, що досягли визначних висот у різних видах спорту.

Приємно, що не лише наш університет, а й інші колективи, які представляють Умань стали лауреатами «Спортивного сузір’я» у чималій кількості номінацій.

Горді за спортивну славу нашого університету, міста Умань, відомих в Україні й далеко за її межами спортсменів! Слід наголосити, що всебічний розвиток студентів, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом та популяризація здорового способу життя – пріоритетне завдання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Здорова і фізично розвинена молодь – запорука гідного майбутнього України.