УДПУ ГОСТИННО ПРИЙМАВ УЧАСНИКІВ УРОЧИСТИХ ЗБОРІВ ДО ДНЯ МІСТА

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету з нагоди Дня міста відбулись урочисті збори за участю громадськості, керівництва міста, депутатів міської ради різних скликань, почесних громадян Умані, делегацій поріднених міст, волонтерів, учасників АТО, родин загиблих уманчан на Сході України, представників підприємств, установ та організацій.

Гості університету перед початком урочистостей могли посмакувати кондитерськими виробами, а також оглянути виставки витворів у різноманітних техніках, оцінити досконалість творів образотворчого мистецтва, а також послухати виступи наших колективів — тріо «Serbian star» у складі Йована Дрманича, Александра Джерджовича, Дарко Марковіча та народного аматорського інструментального ансамблю «Акварелі» (керівник Віра Калабська).

Учасники зборів вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання та від громади міста вручили квіти матерям та дружинам загиблих уманчан в АТО на Сході України.

Міський голова Олександр Цебрій привітав всіх присутніх із днем народження Умані та вручив ряду осіб відзнаки та грамоти за трудові досягнення та вагомий особистий внесок у розвиток міста, серед яких два представники УДПУ. Посвідчення та знак до звання «Почесний громадянин міста» вручено Богдану Чорномазу, кандидату історичних наук, доценту кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; відзнаку виконкому міської ради «Кращий за професією» — Світлані Совгірі, доктору педагогічних наук, завідувачу кафедри хімії, екології та методики їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Зачарували присутніх своїм співом колективи УДПУ — жіночий хор «Юність» (керівник Людмила Ятло), український народний хор «Кобзар» (керівник Василь Семенчук). Особливе хвилювання і похвалу слухачів викликало виконання «Молитви за місто Умань», яка прозвучала на завершення урочистих зборів.