Новини міжнародної діяльності викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти

Участь у міжнародному стажуванні в міждисциплінарній школі

З 19 по 25 лютого 2023 року кандидат педагогічних наук доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини факультету дошкільної та спеціальної освіти Ольга БУТЕНКО, разом з 20 аспірантами, здобувачами вищої освіти, викладачами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та 14 представниками з інших провідних вишів України, пройшла міжнародне стажування в міждисциплінарній школі «Cross disciplines: How to study in an Interdisciplinary framework», організованій Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Учасники заходу мали можливість, завдяки цікавим змістовним лекціям докторів Костянтина Мазура, Рафала Димчика, Александера Миколайчака, Ігора Кривошеї, Лукаша Ружицького та ін., здійснити міждисциплінарне та інтердисциплінарне занурення у різні галузі науки.

Окрім того, учасники школи ознайомилися з особливостями організації освітнього процесу в Університеті імені Адама Міцкевича; зустрілися з деканом факультету польської і класичної філології професором Томашем Мізеркевичем; відвідати виставку, присвячену річниці широкомасштабного вторгнення Росії в Україну; прогулятися вуличками та познайомитися з історією Познані та ін.

Щира вдячність Польському культурно-освітньому центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Університету імені Адама Міцкевича в Познані, палацовому комплексу Дембіна за організацію, мотивуючі зустрічі та чудово проведений час.