Участь у Міжнародному науковому семінарі Nauczycielka/nauczyciel i uczennica/uczeń w procesie komunikacji na temat aktualnych, trudnych wydarzeń w świecie. Wybrane perspektywy

20.05.2022 року професор кафедри дошкільної освіти Валентина Кушнір взяла участь у Міжнародному науковому семінарі Вчитель і учень в процесі комунікації на актуальні теми важких подій у світі.

Семінар відбувся на Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Проблема освіти дітей, які тимчасово покинули Україну через військові дії з Росією є актуальною для всіх країн Європи. Вчені з Польщі, Турції, Словакії, Голандії, Чехії, Німеччини ділилися досвідом організації допомоги та підтримки українським дітям у їх країнах.

За даними ЮНІСЕФ та Агентства ООН у справах біженців, 4 мільйони людей залишили Україну у пошуках безпеки внаслідок російського вторгнення – це близько 10% всього населення України. Діти становлять половину від загальної кількості всіх біженців від війни в Україні, тобто понад 2 млн. осіб.

Весь цивілізований світ підтримує Україну, українських жінок та дітей, створює для них нормальні умови життя та освіти.

Викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  проф. Валентина Кушнір та проф. Оксана Заболотна представляли на науковому семінарі Україну.

Міжнародний науковий семінар відбувся у формі дискусії та презентацій різних перспектив (проведених досліджень, розроблених практичних рішень) з обраних країн Європи.