Триває «друга хвиля» зарахування абітурієнтів

До 7 серпня включно абітурієнти рекомендовані до зарахування мають подати оригінали документів

5 серпня, вищі навчальні заклади оприлюднили другі списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Під час «другої хвилі» із рейтингових списків виключаються вступники, які були рекомендовані до зарахування, але не подали в період з 2 до 4 серпня оригінали документів до вищого навчального закладу. У підсумку їх місця повинні зайняти абітурієнти, які знаходились нижче у списку.

Абітурієнти, які мають бажання навчатися у ВНЗ, де їх рекомендовано до зарахування 5 серпня, протягом трьох днів – до 7 серпня включно, повинні подати до приймальних комісій оригінали необхідних для вступу документів.

Нагадаємо, із оновленим рейтинговим списком абітурієнтів можна ознайомитися на стендах приймальних комісій. Крім стендів приймальних комісій оновлені рейтингові списки також мають бути опубліковані на сайтах вищих навчальних закладів та сайті Інформаційної системи «Конкурс» www.vstup.info.

Як повідомлялось раніше, деякі навчальні заклади всупереч правилам прийому не оприлюднили рейтингові списки на власних сайтах. З питань порушень права на вступ абітурієнти можуть звернтусь на гарячі лінії Мінстерства освіти та Громадянської мережі “ОПОРА”.

Зазначимо, що згідно з рішенням Міністерства освіти абітурієнтів Донецької та Луганської областей вузи зможуть зараховувати без оригіналів документів.

8 серпня всі вищі навчальні заклади України повинні втретє оприлюднити рейтингові списки («третя хвиля»), виключивши з них абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня.

Друк