ТРІО УДПУ «SERBIAN STAR» ПІДКОРЮЄ МУЗИЧНИЙ ОЛІМП

Близько тисячі учасників з різних куточків України з’їхалися  4-5 листопада до м. Кам’янця-Подільського, щоб продемонструвати свої таланти та почути відгуки від компетентного журі ІІІ Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу «Grand Fest Кам’янець».

У фестивалі-конкурсі брали участь мистецькі колективи з Києва, Львова, Одеси, Коростеня та інших українських міст.

Окрасою конкурсу став виступ інструментального тріо «Serbian Star» (художній керівник – доцент Владислав Гусак) у складі Йована Дрманіча, Дарко Марковича, Александара Джорджевича. Учасники колективу на високому рівні виконали конкурсну програму і вибороли ГРАН-ПРІ фестивалю.

Крім перемоги в інструментальному жанрі, наші студенти отримали сертифікат на безкоштовну поїздку до Кам’янця-Подільського наступного року.

Під час нагородження голова журі, доктор педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва, декан педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Віктор Лабунець відзначив професійну виконавську майстерність тріо та висловив слова вдячності художньому керівнику колективу.

Вітаємо тріумфаторів! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів та лише перемог у майбутньому!