02 березня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти у рамках роботи Науково-методичного центру психологічного та дидактичного супроводу НУШ та, підсумовуючи роботу 150-годинних курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності 012 Дошкільна освіта, було проведено Третій щорічний круглий стіл «Підвищення кваліфікації фахівців дошкільної та спеціальної освіти – ключове завдання у побудові власної траєкторії професійного розвитку».

До проведення заходу долучилися педагогічні працівники центральної України, зокрема науково-педагогічні працівники ФДСО Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; слухачі курсів підвищення кваліфікації (вихователі та музичні керівники Черкащини, Вінниччини, Кіровоградщини, Одещини); провідні фахівці КУ Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради, КЗ «Троїцька спеціальна школа Одеської обласної ради», КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Черкаської області», Канівських загальноосвітніх шкіл I-III ступенів №№ 3,4 Канівської міської ради Черкаської області,                 КЗ «Хмільнянський ліцей Канівської міської ради Черкаської області», КУ «Гайворонський центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайворонської міської ради» та ін.

Зустріч відбулася у теплій дружній атмосфері. Учасниками було обговорено ряд актуальних проблем сучасної системи безперервної освіти педагогічних працівників спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 016 Спеціальна освіта й обґрунтовано необхідність здійснення такої підготовки.

Учасники зібрання висловили свої сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Дякуємо усім учасникам зустрічі за ґрунтовні підготовлені виступи та теплі слова!