ТРЕНІНГИ «БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ І ПЕДАГОГІВ: ДІЄВІ ІНСТРУМЕНТИ ТА ПРАКТИКИ ПІДТРИМКИ»

20.03.2023 року доценти кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольга Бутенко і Неля Кравчук розпочали дистанційно проходити навчання на тренінгах «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики підтримки», що організовано Тhe LEGO Foundation спільно з МНРSS Collaborative.  Це компетентнісно та діяльнісно орієнтований вибірковий модуль (кейс) «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики підтримки».

Розробники програми – Рена Дейтц, професор університету Нью-Йорка; Ешлі Неміро, доктор наук, виконавчий директор the MHPSS Collaborative (Королівство Данія).

Метою є забезпечення неперервного професійного розвитку педагогів закладів дошкільної освіти, початкової та базової школи з питань психосоціальної підтримки дітей, їхнього благополуччя в закладі освіти в умовах надзвичайних ситуацій.

Основні завдання: сприяти розвитку ціннісного ставлення педагогів до здійснення психосоціальної підтримки дітей в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема засобами навчання через гру.

Важливою складовою навчання є виконання практичної роботи: створення відеозапису фрагмента тренінгу по завершенню навчання.

Дякуємо Оксані Ромі, керівнику освітніх ініціатив The LEGO Foundation в Україні, за організацію та проведення заходу, плідну співпрацю і взаємодопомогу.