ТРЕНІНГ “РОЗКРИЙ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ”

Напередодні Дня маркетолога, який відзначається 25 жовтня, викладачами кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталією Побережець та Наталією Коган було організовано тренінг, що включав в себе інтерактивну гру «Король брендів», а також мотиваційні вправи «Колесо балансу» та «Швейна машинка».

На прохання організаторів тренінгу викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти Таїсія Дичок та Ірина Калиновська та студенти 4 курсу  долучилися тренінгу та ознайомили учасників із вправами з використанням  метафоричних асоціативних карт. Це універсальний психологічний інструмент, який базується на метафорі і застосовується для діагностики, корекції, розвитку і розкриття творчих здібностей. Дані карти є проективною психологічною методикою, що представлена у вигляді набору картинок,  які зображують людей, їх взаємодії, життєві ситуації, пейзажі, тварин, предмети побуту або абстрактні картини.

Сподіваємось, що учасники тренінгу ефективно та з користю провели час, а отримані знання допоможуть їм у формуванні професійних якостей.