Тренінг для педагогів «Конфлікти, шляхи їх вирішення»

Кандидат  педагогічних наук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти  Калиновська Ірина Сергіївна провела для викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти   тренінг «Конфлікти та шляхи їх вирішення» .

У рамках навчально-виховного процесу будь-якого навчального закладу предметом посиленої уваги постають поведінкові конфлікти, невиконання домашнього завдання, емоційно-особистісне зіткнення педагога і вихованця. Причиною цього є те, що здобувачі вищої освіти «несуть» до навчального закладу у трансформованому вигляді всі соціальні протиріччя нашого суспільства. Ці суперечності породжують брутальність, жорстокість, хамство, озлобленість у групових та міжособистісних стосунках школярів.

Метою тренінгу було навчити педагогів знаходити шляхи вирішення конфліктних ситуацій.