СВЯТО КРАСИ, ЛЮБОВІ ТА НІЖНОСТІ

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято представниць кращої половини людства – Міжнародний жіночий день 8 березня.

Жінка… Вона сама – як весна: сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня.  Все прекрасне на землі від жінки, від її любові…

З нагоди вшанування її величності Жінки на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 5 березня відбувся святковий концерт «Свято краси, любові та ніжності!».

Святковий концерт пройшов у теплій святковій атмосфері, адже присвячувався жінці, яка, як і весна, зігріває душі та благословляє світ на добро.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.