СВЯТО ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ «ЖИТТЯ МИ ДІТЯМ ВІДДАЄМО ПО КРАПЛИНІ»

27 вересня 2018 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було організоване свято до Всеукраїнського дня дошкілля. Свято відкрила завідувач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини – доктор педагогічних наук, професор Іщенко Людмила Валентинівна.

З вітальним словом виступила декан факультету дошкільної та спеціальної освіти, доктора педагогічних наук, професор Демченко Ірина Іванівна.

Прозвучав музичний дарунок «Це моя Україна» у виконанні  студентки 413 групи Юраш Ірини та пісню “Щастя” у виконанні студентки 114 групи – Мулько Юлії.

З вітальною адресою  прийшли наші маленькі гості  – вихованці та методисти Вознюк Наталія Дмитрівна і П’ясецька Катерина Олександрівна дошкільного навчального закладу ясла – садок комбінованого типу №12 «Золота рибка».

Таночок «Золота рибка»

Французька казка «Лисиця та куріпка»

З відеопрезентацією виступила П’ясецька Наталя Олександрівна.

Глядачі мали можливість  переглянути інсценізацію «Один день із життя вихователя» та танок “Леді-вихователь у виконанні Курінної Марії (114), Поліщук Дар’ї (114), Кондратьєвої Олени (114), Юраш Ірини (413), Лисенко Тетяни (211), Пономаренко Марини (211), Мельничук Тетяни (212), Тюхті Анастасії (113) та Нагорної Оксани (414).

Поетичні подарунки прозвучали у виконанні Кислинської Ірини “Наші діти”, Юраш Ірини “Вірш про вихователя” та Кравчук Нелі “Коли народжуються діти”.

На святі були присутні викладачі, студенти – люди, які вирішили присвятити своє життя такій важливій та почесній справі, – вихованню самого найдорожчого – дітей дошкільного віку.

А на завершення свята ведучі подарували рецепт щастя всім присутнім у залі. А хочете дізнатися його? Прочитайте…

Візьміть чашу терпіння, налийте туди повне серце любові, вкиньте дві пригорщі щедрості, хлюпніть туди гумору, посипте добром, додайте якомога більше віри і все це добре перемішайте. Потім намажте на шматочок відпущеного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху!!!