СТУДЕНТИ УДПУ ОБМІНЯЛИСЯ ПЕРШИМИ ВРАЖЕННЯМИ ВІД ПЕРЕБУВАННЯ В ПОЛЬЩІ

Ректор Вищої школи професійної освіти у м. Лєшно (Республіка Польща), професор, доктор габілітований Мацей Пєтшак провів практичну зустріч зі студентками УДПУ імені Павла Тичини Ольгою Жупаник (факультет іноземних мов) та Аллою Байлемою і Юлією Остапчук (факультет української філології), які в рамках програми академічної мобільності зараз перебувають на навчанні у цьому закладі.

Пан ректор наголосив, що участь в програмі – це чудова можливість не лише здобути освіту за кордоном, а й подорожувати, знайомитись з розумними і цікавими та прогресивними людьми, розширювати освітні горизонти та досягати все нових і нових звершень.

Під час зустрічі студенти УДПУ разом із колегами з Казахстану дізналися про напрями подальшої співпраці та обмінялися першими враженнями від перебування в Польщі. Вони також висловили слова подяки керівництву закладу, педагогічному колективу та координаторам міжнародної  співпраці в м. Лєшно, наголосивши, що їм пощастило зустріти надзвичайно багато добрих людей, досвідчених та кваліфікованих викладачів і, звичайно ж, друзів.

Спілкування студентів із ректором стала черговим кроком на шляху до їх майбутніх здобутків у навчанні. Такі невеликі і більш значимі події сприяють розширенню продуктивної співпраці в освітньому просторі України та Польщі.