СТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ЗНАЙОМИЛИСЯ ІЗ КОДЕКСОМ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ

3 березня зі студентами першого курсу, які навчаються за освітніми програмами зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 016 Спеціальна освіта було проведено інтерактивну бесіду «Академічна доброчесність як основа якісної освіти в Університеті».

Професор Кушнір В.М. обговорила зі студентами важливість існування академічної культури у закладах освіти.

Здобувачі освіти знайомилися з документами, які регламентують політику забезпечення якості та академічної доброчесності у діяльності Університету; з’ясовували правила та політику академічної доброчесності всіх учасників освітнього процесу Університету; обговорювали процедуру розгляду питання щодо порушення академічної доброчесності.