СТУДЕНТИ НА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВІЙ АГРОБІОСТАНЦІЇ

Під мудрим керівництвом декана факультету дошкільної та спеціальної освіти доктором педагогічних наук, професором Демченко Іриною Іванівною та високою відповідальністю кандидата біологічних наук, доцента Голуб Надією Петрівною (відповідальної по факультету за організацію робіт на агробіостанції університету) студенти факультету чітко розприділені на допомогу в роботі агробіостанції.

Інструктаж по техніці безпеки має місце на початку робіт, який в системі проводить зі студентами завідувач Навчально-накової агробіостанції Зозуля Анатолій Іванович.

Суворо контролює безпеку студентів на польових роботах інженер з охорони праці університету Колісник Віталій Григорович.

На чолі з керівниками Колісник Людмилою Василівною, Черніченко Людмилою Анатоліївною студенти 115, 212 груп з великим задоволенням допомагали в озелененні ділянок та підготовці декоративних гірок до майбутнього дизайну.

Свіже повітря, природа, спів птахів, праця надихало студентів на підняття хорошого настрою, виклик позитивних емоцій, почуття гумору, зміцнення сил та бажання допомогти.