СТУДЕНТИ УДПУ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ STUDY TOURS TO POLAND (STP)

Студенти УДПУ мають змогу взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP). Програма візиту передбачає 12 днів досить насиченої роботи і має на меті допомогти учасникам здобути новий досвід, знання та навички.

Реалізація проекту відбуватиметься у міжнародній групі, котра буде спільно працювати, а також разом проводити дозвілля, відкривати нові місця та цікавих людей. Програма Study Tours to Poland (STP) — це також отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

які є громадянами України;

віком 18 – 21 років (народжені 1 липня 1996 – 31 грудня 1999 року, громадяни Молдови 1 січня 1996 – 31 грудня 1999 );

які навчаються в Україні;

які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2018);

які ще не брали участі у цій Програмі.

Візити відбуватимуться у квітні та травні 2018 (конкретні дати участі будуть подані учасникам індивідуально).

Дедлайн для подачі заявки – 29 січня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися до відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва УДПУ.