СТАРТУВАВ V КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗВО УКРАЇНИ В МЕЖАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»

Шановні студенти! Інформуємо вас про початок V конкурсу для студентів ЗВО України в межах проекту «Scholarship в Україні». Грантовий бюджет цього конкурсу складає 63 000 гривень і надається 3 окремих гранти. Загальних призових місць виходить 9.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь мають змогу студенти, які навчаються як на бюджетній основі, так і на контрактній, незважаючи на фаховий напрямок навчання. Якщо переможець навчається за контрактом – грант йде на сплату його навчання в ЗВО, а якщо на бюджеті – сплачуються додаткові навчальні курси на вибір студента.

Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2-і та 3-і місця отримають заохочувальні грошові призи.

Мета проекту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні і прагне розвиватись на Батьківщині.

Щоб отримати грант на навчання, студенту необхідно написати конкурсну роботу (аналітичну статтю) на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Детальні умови – на офіційному сайті конкурсу scholarship.in.ua та сторінках з умовами у грантонадавачів:

1 грант – https://reono.ua/grant;

2 грант – https://smarty.sale/ua/uk/grant;

3 грант – https://okacredit.ua/grant/.

Роботи та заявки приймаються до 17.05.2020.

Результати та переможці минулого конкурсу «Scholarship в Україні» за посиланням https://scholarship.in.ua/uk/project/851/.  Захист робіт проходив у м. Дніпро 10.01.2020 р.

Друк