СПІВПРАЦЯ З МІСЬКИМ ВІДДІЛОМ ОСВІТИ ТА ДНЗ МІСТА

У межах співпраці факультету дошкільної та корекційної освіти з міським відділом освіти та дитячими навчальними закладами міста Умань на базі лабораторії «Дошкільна освіта: історія, перспективи розвитку в ХХІ столітті» (керівник – доктор пед. наук, професор І.П. Рогальська-Яблонська) та «Регіонального центру інноваційних технологій дошкільної освіти» (керівник – професор Рогальська Н. В.) відбулося засідання приурочене Дню працівника освіти.

2

На засіданні були присутні: Наталія Дмитрівна Троян – завідувач сектором дошкільної освіти відділу освіти уманської міської ради, Лідія Степанівна Гаркава – завідувач ДНЗ № 30, Наталія Іванівна Черниченко – завідувач ДНЗ № 31 «Чебурашка» та Наталія Аркадіївна Дудник – завідувач ДНЗ №12 «Золота рибка».

3

Наталія Дмитрівна Троян розповіла про перспективи розвитку дошкільної освіти у нашому місті, про досягнення кращих вихователів, зокрема випускників нашого факультету, серед яких – Катерина П’ясецька – найкращий вихователь Черкащини.

Завідуючі ДНЗ розповіли присутнім про реалізацію інноваційних технологій дошкільної освіти з фізичного виховання дітей та організації роботи з батьками.

4

Члени лабораторії представили присутнім результати своїх наукових досліджень, які будуть використані на практиці, та заключили договір про співпрацю та виконання наукових досліджень студентами нашого факультету на базі дошкільних навчальних закладів міста Умань.

5

Друк