ШЛЯХ В УСПІШНЕ ЖИТТЯ РОЗПОЧАТО

10 січня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра денної та заочної форми навчання. За цим – напружена і творча праця науково-педагогічного колективу, всіх співробітників навчального закладу і, звичайно ж, самих магістрів.

Майже 6 років відкривав свої обійми наш університет для вас, щоб за кілька годин зі сльозами на очах та гучними оплесками відпустити у бурхливий потік життя найкращих та найперспективніших випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти УДПУ імені Павла Тичини – магістрів 2020 року!

Що ж, ми певні, що ці неймовірні роки навчання ви запам’ятаєте і будете згадувати з посмішкою та вдячністю, адже у стінах університету ви здобули безцінний життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення. Для вас звичайна справа робити щось на вчора та грамотно довести власну точку зору.

Для вас, шановні випускники, УДПУ імені Павла Тичини – став надійним стартом: для когось у науковій роботі, для когось у кар’єрі, а для когось навіть у сімейному житті.

Настав час рухатися вперед, до нових вершин і звершень. Це ваш час змінити світ.

Це час жити і творити на благо Батьківщини, а також гідно нести звання випускника факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Щиро вітаємо випускників, бажаємо високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу факультету та  університету!