СЕМІНАР З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ

10 лютого 2022 року  відбувся семінар з нагоди Міжнародного дня жінок та дівчат в науці за участі закладів вищої освіти України на платформі Zoom. Організатором семінару виступив Криворізький державний педагогічний університет.

До учасників заходу долучилися науковці факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: д.пед.н., професорка Валентина Кушнір, к.пед.н., доцентка Леся Карнаух, к.пед.н., доцентка Неля Скрипник, викладачка-стажистка Ірина Найдюк, які презентували власне бачення про становлення жінки у сучасній науці, виходячи  з особистісного педагогічного досвіду.

У межах реалізації мети та завдань освітніх компонентів «Основи теорії гендерного виховання дітей» освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» та «Гендерна педагогіка і психологія» освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Психологія» до заходу долучилися здобувачі вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр», «магістр».

Професорки Тетяна Дороніна, Тетяна Пантюк, Тетяна Янченко, Світлана Саяпіна та Алла Лобанова поділилися своєю формулою успіху та щастя, своїм шляхом до науки.

Викладачам і студентам сподобався цікавий та незвичний формат проведення семінару.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в контексті гендерних досліджень!