Що почитати для саморозвитку?

5 чудових книг з інтелектуального розвитку:
1. «Навчи себе думати: самовчитель з розвитку мислення» – Едвард де Бонго. Завдяки цій книзі ви зможете поліпшити своє мислення.2. «розблокуй свій розум: стань генієм!» – Станіслав Мюллер. Особлива технологія, яка допомагає підвищити мозкову активність і відсоток активного мислення.
3. «Карти пам’яті. Готуємося до іспитів »- Тоні Бьюзен. Карти пам’яті – це унікальний і дуже простий метод запам’ятовування інформації. Навчившись ними користуватися, ти перестанеш боятися іспитів, у тебе з’явиться більше вільного часу, а твої оцінки стануть набагато вищими.
4. «Навчіться вчитися або жонглювати» – Тоні Бьюзен, Майкл Дж. Гелб. Унікальна методика розвитку та оволодіння потенціалами і ресурсами головного мозку, що базується на результатах багатьох сотень спеціальних семінарів, проведених авторами в різних компаніях, навчальних закладах, а також в підрозділах армії і національної гвардії США.
5. «Техніка розвитку пам’яті. Самовчитель »- О. А. Андрєєв. У книзі представлені заняття по тренуванню пам’яті, які дозволять вам досконало розвинути ті механізми вашого мозку, які відповідають за запам’ятовування і зберігання інформації. Опис рекомендованих для тренування вправ і порядок роботи над ними.

Друк