РОЗВИТОК ІНТЕЛЕКТУ НАЦІЇ ‒ ЗАПОРУКА ЇЇ УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО

8 жовтня 2019 року відбувся семінар-тренінг «Підвищення професійної компетентності педагогів до навчання дітей старшого дошкільного віку за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України» для  науково-педагогічних працівників факультету дошкільної та спеціальної освіти, педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста.

Модератор семінару, завідувач кафедри професійного розвитку педагогів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Костянтинівна Андрющенко. Вона відзначила, що програма поступово набуває популярності,  наразі у Черкаській області 12 четвертих класів, 22 третіх, 50 других і 43 перших класи у 52 закладах загальної середньої освіти.

Науковець презентувала програму курсу «Розвиток мовлення, пізнавальних процесів дошкільників з елементами навчання грамоти та використання математичного матеріалу» для підготовки  дітей старшого дошкільного віку до навчання за освітньою програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Педагоги відзначили, що для багатьох із них це насамперед новий досвід, нові можливості й перспективи. У кінці семінару учасникам вручили сертифікати.

Бажаємо освітянам плідної роботи у процесі підготовки своїх вихованців до навчання в межах освітньої програми науково-педагогічного проекту «Інтелект України».