РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ НАУКОВЦІВ, ВИКЛАДАЧІВ, ПРАКТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ І СТУДЕНТІВ «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОЇ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В ПРОЦЕСІ ВЗАЄМОДІЇ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ І СІМ’Ї»

26 квітня 2018 року відбувся Регіональний науково-методичний  семінар для науковців, викладачів, практичних працівників і студентів «Сучасні підходи до формування здорової особистості дитини дошкільного віку в процесі взаємодії закладу дошкільної освіти і сім’ї», організований кафедрою психології та педагогіки розвитку дитини

Основними напрямами роботи семінару були:

•  Соціальне здоров’я  дошкільників як запорука здорової особистості дитини.
  • Психічне здоров’я дитини: збереження та зміцнення.
  • Проблеми формування здорової особистості дитини в умовах сучасного закладу дошкільної освіти та сім’ї.
  • Врахування гендерного підходу до формування здорової особистості дитини.

Мета семінару – визначення сучасних підходів до формування здорової особистості дитини дошкільного віку в процесі взаємодії закладу дошкільної освіти і сім’ї.

Виступаючі пленарного засідання:

Мельникова О. М. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Тема виступу: «Соціальне здоровя дитини дошкільного віку – запорука здорової особистості дитини»

Авраменко О. О. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Тема виступу: «Формування здорової особистості дітей раннього віку у процесі взаємодії ЗДО та сім’ї»

Карнаух Л. П. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Тема виступу: «Врахування гендерного підходу до формування здорового способу життя дошкільників»

Підлипняк І. Ю. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Тема виступу: «Педагогічні умови виховання культури здоровя дітей дошкільного віку в різновікових групах»

Дука Т. М. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Тема виступу«Особливості підготовки майбутніх вихователів до формування психоемоційного здоровя дітей дошкільного віку в умовах сучасного ЗДО»

Отже, по завершенню семінару можемо зробити висновок, що мета і мотив виховання дитини – це щасливе, повноцінне, творче, корисне для людей життя цієї дитини. На творення такого життя і повинне бути спрямоване виховання закладу дошкільної освіти та сім’ї.