Новини, події, оголошення

ПРИБИРАННЯ ЗАКРІПЛЕНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Студенти 112 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта факультету дошкільної та спеціальної освіти з викладачем Нелею Павлівною Кравчук наводили лад на території гуртожитка №1.

Студенти, як справжні господарі, охоче бралися за роботу, загрібали сміття, виносили у відведене місце. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному. Результат не забарився: на території – чистота та порядок. Слід наголосити, що цьогорічне прибирання пройшло організовано та швидко. Активно попрацювали студенти – завзято і сумлінно, з вогником юнацького завзяття!

Адміністрація факультету дошкільної та спеціальної освіти постійно сприяє трудовому вихованню студентів, адже це процес залучення вихованців до різноманітних педагогічно організованих видів суспільно- корисної праці з метою передавання їм певного виробничого досвіду, розвитку в них творчого-практичного мислення, працьовитості та свідомості.

Загалом студенти попрацювали на славу. Тепер територія біля гуртожитка №1 чиста та милує око кожному із нас! І головне пам’ятати, що чисто не тільки там, де прибирають, а там – де не смітять.

Дякуємо всім за працю!