ПРОПОНУЙТЕ ІДЕЇ, ЯК ЗРОБИТИ НАШЕ РІДНЕ МІСТО КРАЩИМ ДЛЯ МОЛОДІ!

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація конкурсу «Молодіжна столиця України», ініційованого Міністерством молоді та спорту України, Національною молодіжною радою та Українським інститутом міжнародної політики.

Регіональним координатор конкурсу є директор НН Інституту економіки та бізнес-освіти Ольга Чирва. На заході були присутніми начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко, начальник відділу фізичної культури і спорту Уманської міської ради Ольга Ремез, голова ради Уманської міської дитячої організації «Гарт» Ольга Солтусенко, директор міського будинку дитячої та юнацької творчості м. Умань Алла Тичінська, директор центру культури і виховання студентів Уманського національного університету садівництва Петро Паєвський, БОБФ «ВОЛЯ» Євгеній Коваленко та інші учасники.

Ольга Чирва зауважила, що подібний конкурс активно впроваджується в багатьох європейських країнах і метою його реалізації в Україні є поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому та регіональному рівнях.

Наталія Вдовиченко додала, що конкурс сприятиме мінімізації негативних тенденцій міграції та сприятиме процесам децентралізації на місцевому рівні, а також зазначила, що наше місто та молодь налаштовані на перемогу.

Під час заходу було утворено робочу групу для втілення в життя проекту та оформлення на конкурс заявки від міста Умань, а також обговорені аспекти майбутньої співпраці молоді з владою міста.

Отож, шановні студенти, пропонуйте ідеї, як зробити наше рідне місто кращим для молоді!

До речі, конкурс «Молодіжна столиця України» буде проводитись щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.