ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ВИКЛАДАЧІВ УДПУ ВІДЗНАЧИЛИ НА ВИСОКОМУ РІВНІ

Делегація університету на чолі із головою профкому Валентином Хитруком взяла участь в урочистостях з нагоди працівників освітньої галузі, які відбулися вчора у концертній залі Черкаської обласної філармонії .

До участі у заході долучилися представники обласної влади, керівники органів управління освітою, методичних кабінетів, дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Освітян області вітали перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник голови обласної ради Вадим Гайович, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, голова обкому профспілки працівників освіти і науки України Ольга Жалдак.

Кульмінацією заходу стало нагородження кращих представників освітньої галузі, серед яких і викладачі нашого університету. Заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль в урочистій обстановці вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня директору Регіонального центру навчання іноземних мов, професору кафедри англійської мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заслуженому працівникові освіти України Надії Бріт та обласну премію імені О.А. Захаренка завідувачу кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання факультету фізики, математики та інформатики УДПУ, доктору педагогічних наук, професору, дійсному члену (академіку) НАПН України Михайлу Мартинюку. Відзначені нагородами також викладачі Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У продовження свята незабутні яскраві емоції під час святкового концерту «Покликані творити майбуття» присутнім подарували виступи творчих колективів обласної філармонії, загальноосвітніх, вищих та позашкільних навчальних закладів Черкас та області.

Ми маємо всі підстави пишатися досягненнями наших колег, які своїм високим професіоналізмом сприяють підвищенню престижу і конкурентоспроможності університету і приносять йому славу сучасного і поважного ВНЗ.