Новини, події, оголошення

Презентація 1-го курсу

Презентація 1 курсу

Ось і відбулася довгоочікувана подія на нашому факультеті,  а саме – презентація 1 курсу.

Презентація 1 курсу4  листопада в актовій залі  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  зібрались  професорсько-викладацький склад, студенти та гості  факультету дошкільної та корекційної освіти.   Ця зустріч стала святковою, урочистою та хвилюючою для студентів першого курсу – відбулася їх презентація.  Було цікаво спостерігати за творчими, креативними, веселими та артистичними виступами студентів першого курсу. Переповнений зал весело вітав кожну з команд та оплесками заохочували їх до виступу. За два місяці навчання студенти мали змогу здружитися, стати єдиним колективом, щоб у повній мірі показати всі свої таланти і здібності!

Війна своїм потужним відголосом звучала у рядках віршів написаних студенткою 12 групи, Білоус Вікторії:« Про солдата» та « Лист до президента»._DSC1941

 Студентка 11 групи Бордійчук Наталія виконала пісню « Моя Україна» спільно з виконанням хореографічної композиції  студенткою 13 групи Валерією Допілки.

_DSC1934Оптимізм і віру в життя навіяла пісня « Все буде добре..»у виконні студентів 13 групи.

_DSC1944Сучасним та динамічним спрямуванням відрізнялась хореографічна композиція студентів

11 і 15 груп « В ритмі життя»

_DSC1967

Інформаційну компетентність засвідчило виконання студентами 12 група імпровізації « Легенда про хлопця».

_DSC1983

Танець « Енергійні дошкільнята»

_DSC1989

Пісня « Ми  віримо  в любов»

_DSC1992

Танець”Кохання на відстанні” виконала студентка 13 групи Допілка Валєрія

_DSC2005

« А жінка в світ приходить для любові»( декламація  вірша  Юраш Іриною)

_DSC2012

Пісня «Гітара» у виконанні Коваль Світлани та Машкаринець Світлани

_DSC2015

Танець «Big Dance Boom»

_DSC2027

Завершив дійство виступ студентів факультету з  піснею «Бери своє і йди.»

_DSC2034

По закінченню дійства, його учасників привітали декан факультету Попиченко С.С., яка вручила кожній команді  солодкі призи

_DSC2055

Особлива подяка висловлюється студентам перших курсів, кураторам академічних груп та заступнику декана з виховної роботи Інні Володимирівні Бабій та помічнику заступника декана Тетяні Миколаївні Дукі за організацію свята.

_DSC2048 _DSC2058 _DSC2038

.

Бажаємо  Вам, першокурсники,  повною мірою скористатися можливостями, які дає університет, і здобути високоякісну освіту. Хай буде у Вас багато перемог – творчих і наукових. Бажаємо знайти своє місце в житті. Все – у ваших руках!