Практичні заняття з дисципліни «Література для дошкільників з практикумом виразного читання» на платформі «Google Meet»

16 листопада 2020 р. насиченим та цікавим пройшло практичне заняття зі студентами І курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти з дисципліни «Література для дошкільників з практикумом виразного читання» на тему «Сучасні українські письменники для дітей».

На занятті студенти ознайомили присутніх зі світом сучасної української літератури для дітей, її різнобарвністю жанрів та сюжетів.

Продемонстрували та здійснили короткий аналіз найвідоміших дитячих періодичних видань, серед яких «Малятко», «Мамине сонечко», «Казковий вечір», «Пізнайко» та ін. Ці видання повернули студентів у світ дитинства.

Студенти захопливо розповідали, що ці періодичні видання допомагали їм, коли вони були дітьми,  пізнавати світ, розвиватися, проводити час весело та з користю.

Активно та цікаво студенти презентували свої доповіді з використанням комп’ютерних технологій через «Google Meet». Варто відзначити яскраві виступи таких студентів: Цибульська Ірина, Коротуненко Діана, Коляденко Юлія, Плешкова Адріана, Порадовська Владислава, Швець Катерина, Шемонаєва Єлизавета та ін., які з незабутніми емоціями ознайомили усіх присутніх із творчістю найяскравіших письменників: М. Павленко, С. Кочубей, С. Лірника, Т. Прохасько, І. Андрусяка, Татусі Бо та ін.

Наші студенти ще раз довели, що вони є цілеспрямованими, відповідальними та їхнє бажання навчатися перемагає непередбачувані виклики сьогодення.

Автор: Дука Т. М.