ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ПОРІВНЯЛЬНА ПСИХОЛОГІЯ»

8 квітня 2019 року відбулося практичне заняття з дисципліни «Порівняльна психологія» зі студентами 314 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти.

На практичному занятті студенти охарактеризовували індивідуальні відмінності у прояві когнітивних здібностей тварин, порівнювали психогенетику людини і генетику поведінки тварин, розповідали про пізнавальну мотивацію тварин та елементарну розсудкову діяльність: інтелект тварин, проблему научіння, вивчення елементарного мислення у тварин.

Під час заняття використовувалися такі інтерактивні технології навчання: «Мозковий штурм», «Робота в парах» та «Акваріум» та описувалися ситуації з власного досвіду про методи позитивного підкріплення поведінки, через які можливо позбутися проявів небажаної поведінки.