ПОЛІЩУК О. В. ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Успіх літньої роботи визначається перш за все тим, наскільки своєчасно підготувався до неї колектив дошкільного закладу. 

З метою удосконалення організації роботи ЗДО в оздоровчий період відбулася нарада для завідуючих закладами дошкільної освіти на базі відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Поліщук О. В. взяла участь в обговоренні актуальних питань організації роботи дошкільних закладів у літній період та виступила з доповіддю на тему проведення спортивних ігор в оздоровчий період. 

Для забезпечення оптимальної рухової активності дітей дошкільного віку педагогам доцільно використовувати різні організовані форми занять фізичними вправами: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, розваги, спортивні свята, «доріжки здоров’я», рухливі ігри, спортивні вправи з елементами змагань, а також пішохідні прогулянки, екскурсії, прогулянки по маршруту (туризм).

Друк