ПІСЕННІ МОТИВИ У ТВОРЧОСТІ МИТЦІВ УКРАЇНИ

18 грудня в Уманському художньому музеї відбулася презентація виставки творів майстрів народного мистецтва “Пісенні мотиви у творчості митців України”. Чільне місце серед представлених на виставці експонатів займають твори доцента кафедри дошкільної освіти, заслуженого майстра народної творчості України – Олени Поліщук.

У своєму виступі Олена Василівна наголосила на тому, що минувшина – найбільший скарб наш, духовний щит й  високопробний досвід. Минувшина – це історія нашого  народу в легендах, піснях, билинах та інших творах народного мистецтва. Адже мистецтво – це сила, яка змінює світ на краще. Мистецтво – це нескінченне свято, воно робить усе життя цікавішим, веселішим, яскравішим. Мистецтво – це джерело доброти, яке несе щастя  всім. Через мистецтво людина краще розуміє світ і людей, з більшою увагою ставиться до чужого болю, до чужої радості, робить їх…своїми.

Наша українська народна пісня – серце, яке гонить кров у жилах нації… Євангеліє нашої моралі й Заповіт нашого сучасного й майбутнього життя. За вагомий внесок у розвиток українського національного народного мистецтва, високу професійну майстерність, мистецькі досягнення, активну участь в організації виставки “Пісенні мотиви у творчості митців України” Поліщук Олені Василівні вручена нагорода- подяка.

Друк