ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ

1 жовтня 2019 року розпочато другий тур  роботи курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на факультеті дошкільної та спеціальної освіти, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Слухачів привітали з початком роботи курсів заступник декана з навчальної роботи, к. п. н., доц. Бутенко Ольга Григорівна,  відповідальна за курси підвищення кваліфікації на факультеті, к. п. н., доц. Мельникова Ольга Миколаївна та викладачі факультету.

Під час проведення організаційних зборів слухачів курсів підвищення кваліфікації ознайомили з матеріально-технічною базою факультету, професорсько-викладацьким складом та особливостями роботи курсів.

В межах проведення зборів відбулося засідання круглого столу «Актуальні проблеми інклюзивної та спеціальної освіти», під час якого слухачі мали можливість висловити своє бачення щодо нагальних питань у сфері спеціальної освіти.

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та рівня педагогічної майстерності і компетентності для подальшого професійного зростання.