ПІДСУМКОВЕ ЗАНЯТТЯ У ФОРМІ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ «ЖИТИ ТВОРЧІСТЮ І ПЕРЕДАТИ ЇЇ ДІТЯМ!»

З метою актуалізації інтелектуально-творчого потенціалу та розвитку організаційних здібностей майбутніх вихователів дошкільних закладів освіти 06.12.18. було проведено підсумкове заняття з «Педагогічної творчості» у формі прес-конференції «Жити творчістю і передати її дітям!».

Під час прес-конференції студенти 4 курсу (411, 411-а, 412, 413 груп) під керівництвом доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри дошкільної освіти Гаврилюк С.М. успішно презентували дослідницькі наукові проекти на теми: «Виявлення творчих обдарувань у дошкільному віці», «Розвиток творчих здібностей дітей засобами музики», «Творчий розвиток дитини у грі», «Казка — животворне джерело дитячого мислення (за творами В.О. Сухомлинського).

Студенти активно взяли участь у дискусії «Якого вихователя можна назвати творчим?» Під час дискусії студенти відмітили, що вихователь має володіти оригінальним творчим мисленням, ініціативністю, здатністю до генерації нових ідей, творчим пошуком у вирішенні педагогічних ситуацій.

Кожен студент побував у ролі фасилітатора (ведучого творчого дискусії).

Студенти зауважили, що такі заняття підвищують інтерес до майбутньої професійної діяльності та формують впевненість у своїх творчих можливостях.