ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ, ЯКІ МОЖНА ЗДОБУТИ В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

    Шановні абітурієнти! Напередодні реєстрації на ЗНО, що розпочнеться 6 лютого, пропонуємо ознайомитися із переліком конкурсних предметів, з яких необхідно подати сертифікати ЗНО для вступу на обрану вами спеціальність.

   Зазначимо, що для вступу до закладу вищої освіти для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

   Звертаємо також вашу увагу на те, що в 2018 році окремо сформовано бюджетні та небюджетні конкурсні пропозиції.

   Для вступу на бюджетну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра на відкриті та закриті (фіксовані) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти першим конкурсним предметом є українська мова та література, а другий і третій предмети чітко регламентуються додатком №4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році відповідно до майбутньої спеціальності.

   Для небюджетних конкурсних пропозицій (контракт) перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів визначається закладом вищої освіти, причому першим конкурсним предметом є українська мова та література.

   Детальніше ознайомитися із Правилами прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 2018 році можна за посиланням https://udpu.org.ua/viewpage.php?page_id=31.

 Перелік конкурсних предметів для бюджетних та небюджетних пропозицій містяться в додатку №5 (https://udpu.org.ua/files/news/2017/12/19/files/dod_5.pdf) Правил прийому на навчання до УДПУ.

Друк