П’ЯТЬ НАЙКРАЩИХ ОНЛАЙН – КУРСІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І НЕ ТІЛЬКИ

Самоізоляція в період карантину дає нам додаткові можливості. Адже цей час можна використати для самоосвіти, навчитися самодисципліни, знайти нові сфери інтересів, а також інвестувати в саморозвиток.

Отже, наші рекомендації для вас:

1. Курси з IT-тематики GoITeens

Під час оголошеного карантину IT-співтовариство пропонує ознайомитися із сучасними інтернет-технологіями: створення сайтів, веб-дизайнів, ігор та ін. Таким чином, не виходячи з дому, ви маєте змогу безкоштовно дізнатися від досвідчених розробників тонкощі різних IT-професій майбутнього і виконати кілька об’ємних проектів у вигляді домашніх завдань.

1. Школа чарівництва Гоґвортс

Прекрасна можливість покращити свої знання англійської мови. Сагу про Гаррі Поттера обожнюють не тільки діти, а й дорослі. Наразі ви маєте можливість всією сім’єю вступити в школу чарівництва Гоґвортс і вибрати собі факультет – Ґрифіндор, Слизерин чи будь-який інший. Звичайно, більшість курсів (наприклад, захист від темних сил чи зілеваріння) носять розважальний характер. Однак, в програмі є і корисні предмети, такі, як, наприклад, астрономія, подана на цілком науковій основі. Доступ до кожного наступного уроку відкривається тільки після того, як зроблені домашні завдання і тести попереднього. За їх виконання нараховуються бали. Тому вдома між членами родини можна влаштувати змагання з успішності. Безкоштовно, англійською, в будь-якому темпі.

1. Платформа OpenEdEx

Завдяки платформі OpenEdEx за час карантину ви не тільки зможете безкоштовно повчитися на курсах рівня Harvard University, а й отримати відповідний сертифікат і відмінний нетворкінг. Програма пропонує понад 20 тисяч різнопланових курсів на будь-який смак.

1. Платформа підготовки до ЗНО

Актуальність підготовки до ЗНО ще ніхто не відміняв. Якщо ви, хтось із ваших рідних чи знайомих, готуєтесь до ЗНО, – вам саме сюди.

1. Віртуальні музеї та визначні пам’ятки

Ви маєте унікальну можливість, сидячи вдома на дивані, повною мірою насолодитися віртуальними музеями світу, відвідати Помпеї за допомогою VR та познайомитися з contemporary art, пізнати світ сучасного художнього мистецтва та світової спадщини.

ЖИТТЯ ТРИВАЄ І ВОНО ПРЕКРАСНЕ. УСІМ ЗДОРОВ’Я, ТЕРПІННЯ, НАСНАГИ